OPTIKA VOKEL

CELKOVÁ STAROSTLIVOSŤ
O VAŠE VIDENIE

Sme rodinná firma druhej generácie optikov. Na trhu pôsobíme od roku 2007. V našej očnej optike, sa staráme o vaše videnie a zrak. Poskytujeme komplexné služby pre všetky vekové kategórie.

Poskytujeme profesionálny servis a poradenstvo. Pomôžeme vám vybrať si okuliare podľa vašich požiadavok a vkusu, ktoré sú nielen kvalitné ale aj štýlové a pohodlné.

Náš odborne vyškolený personál vám je k dispozícii.

Bc. Peter Vokel, DiS., MPH
Optik a optometrista

Naši odborníci sú vám plne k dispozícii s rezerváciou na presný čas bez čakania.


OBJEDNAJTE SA NA MERANIE ZRAKU

Kto sa stará o našich zákazníkov?

ODBORNÝ A SKÚSENÝ TÍM OPTIKY VOKEL

Náš tím špecialistov je pripravený splniť vaše požiadavky.

Bc. Peter Vokel, DiS., MPH

Optik a optometrista

Dlhoročné skúsenosti v odbore očnej optiky a optometrie a profesionálny prístup k zákazníkom. Tieto charakteristiky patria Petrovi Vokelovi ako odborníkovi a garantovi Optiky VOKEL. Pri meraní zraku sa vždy snaží prísť s najlepším výsledkom pre klienta a zanechať v ňom pozitívny zážitok z tejto služby.

Deana Vokelová, DiS.

Asistentka predaja

Deana je osoba, ktorá sa vždy snaží nájsť riešenie pre každého klienta individuálne. Ak potrebujete šošovky, slnečné alebo dioptrické okuliare tak je vám vždy k dispozícii.

Mgr. Anna Bujdošová, PhD.

Asistentka predaja

Anna je dôležitým článkom profesionálneho tímu Optiky VOKEL. Je vyštudovanou odborníčkou, ktorá rada nájde riešenie práve pre vás. Rada udržuje svoje vedomosti v tejto problematike a informuje zákazníkov o najnovších svetových trendoch.

Martina Olosová

Asistentka predaja

Martina každého zákazníka privíta s úsmevom na tvári. V našej optike je pre vás aby vám poskytla profesionálnu a individuálnu pomoc pri výbere šošoviek, slnečných okuliarov a dioptrických okuliarov.

Mária Dúbravcová

Asistentka predaja

Ak máte otázky ohľadom okuliarov alebo videnia, tak Máriu nezaskočíte so žiadnou otázkou. S veľkým porozumením a pozornosťou vás vypočuje, aby pochopila vaše individuálne potreby a preferencie. Pomôže vám objaviť široký výber produktov, ktoré vyhovujú vášmu životnému štýlu, potrebám zraku a osobným preferenciám.

OBJEDNAJTE SA NA MERANIE ZRAKU

Naši odborníci sú vám plne k dispozícii s rezerváciou na presný čas
bez čakania.